Zachęcam Państwa do spędzenia wakacji w tym niezwykłym miejscu, które wykonałam z dużą starannością, specjalnie dla Państwa.

Apartament składa się z pokoju przejściowego z wygodną rozkładaną kanapą i sypialnią z podwójnym łóżkiem,łazienki i dużej przestronnej letniej kuchni z przezroczystym dachem, dużymi szybami z widokiem na las, w kuchni jest duży stół i 4 krzesła. Wyposażona jest w kuchenkę gazową, piekarnik, duży dwukomorowy zlewozmywak i wszystkie potrzebne naczynia, garnki i sztućce. Miejsce to posiada wyjątkowy klimat, co widać na zdjęciach - własnoręcznie malowałam wszystkie drewniane wykończenia w miłej pastelowej kolorystyce.

 

Apartament w drewnianym domku (2 pokoje - sypialnia z jednym dużym łóżkiem i pokój przejściowy z kanapą rozkładaną, przestronna letnia kuchnia z jadalnią na powietrzu) oraz łazienka. Cena od 160 -zł do 200 -zł w zależności od ilości osób. Cena uzgadniana indywidualnie. Do wyłącznej dyspozycji Gości apartamentu sala, z której jest wejście do letniej kuchni i pokoi. Obowiązuje kaucja zwrotna 200 PLN.