Cennik

DOMKI TYPU„HOLENDERSKIEGO’’ Z TARASAMI:
Posiadamy trzy domki z pełnym wyposażeniem. W każdym domku są dwie sypialnie i salon z aneksem kuchennym, grzejnikiem, łazienka i zadaszony taras ze stołem i ławkami
cena za domek /przy wynajmie do 4 osób / 180 zł/dobę
cena za domek /przy wynajmie od 5 do 6 osób/ 220zł/dobę
Większej ilości osób w domku nie przewidujemy.
W cenie domku jest wyposażenie kuchni,pościel przygotowana odpowiednio do ilości osób i ręczniki, leżaki, a także prąd ,gaz i ciepła woda.
Pobieramy kaucję zwrotną 200 zł, przy wyjeździe domek powinien być sprzątnięty, pościel zdjęta, w przeciwnym razie za sprzątanie pobieramy z kaucji 50 zł.

APARTAMENT W DREWNIANYM DOMKU
Apartament składa się z pokoju przejściowego z wygodną rozkładaną kanapą i sypialnią z podwójnym łóżkiem,łazienki i dużej przestronnej letniej kuchni z przezroczystym dachem ,dużymi szybami z widokiem na las,w kuchni jest duży stół i 4 krzesła .Wyposażona jest w kuchenkę gazową,piekarnik,duży dwukomorowy zlewozmywak i wszystkie potrzebne naczynia,garnki i sztućce. Miejsce to posiada wyjątkowy klimat,co widać na zdjęciach-własnoręcznie malowałam wszystkie drewniane wykończenia w miłej pastelowej kolorystyce.
Cena za dobę wynosi od 140,-zł za 2 osoby ,180,- za 3 lub 4 osoby
Pobieramy kaucję zwrotną 200 zł, przy wyjeździe apartament powinien być sprzątnięty, pościel zdjęta, w przeciwnym razie za sprzątanie pobieramy z kaucji 50 zł.

POKÓJ Z KUCHNIĄ I ŁAZIENKĄ W DREWNIANYM DOMKU
Wejście do tego miejsca jest bezpośrednio z zewnątrz ,do łazienki wejście obok z zewnątrz. Pokój jest z podwójnym materacem szer.120 cm przeznaczony dla 1 lub jednej osoby z dzieckiem ,może też być dla pary.
Cena za dobę dla 1 osoby wynosi 70,-zł
dla matki z dzieckiem 90,-zł ,dla pary 110,-zł
Pobieramy kaucję zwrotną 200 zł, przy wyjeździe pokój powinien być sprzątnięty, pościel zdjęta, w przeciwnym razie za sprzątanie pobieramy z kaucji 50 zł.

ZWIERZĘTA DOMOWE /PSY/:
Akceptujemy zwierzęta domowe /psy/ na pewnych warunkach wzajemnego kompromisu, ponieważ też mamy psa. Kotów nie akceptujemy ze względu na komfort Gości z alergią na koty–niektórzy są alergikami i po takim pobycie kotka niestety nie czują się dobrze.
Cena za pobyt psa 10zł/dobę.

Pobieram zaliczkę za pobyt ok.25% ,płatność za pobyt jest po przyjeździe na miejsce. Opłata klimatyczna za każdy dzień pobytu wynosi 2 zł.
Nie przyjmuję Gości na 1 dobę
W sytuacjach nietypowych cenę uzgadniamy indywidualnie.