Opinie

Ewa Najdenow
Czarowne miejsce z dala od zgiełku, wśród bardzo ciekawych ludzi. Ma bardzo dogodny dojazd do Gdańska pociągiem na wypad turystyczny, a jednocześnie jest w przestrzeni pięknego ogrodu Mykowej Góry, łąk, pagórków i pięknych widoków Kaszub. Uczestniczyłam tam już w dwóch warsztatach malarstwa i za każdym razem wegetariańskie, kreatywne, ekologiczne posiłki przygotowywane przez Gospodynię Panią Mirkę były dla mnie zaskoczeniem i przepyszną inspiracją. Na Mykowej Gorze jest wolność, przestrzeń i odpoczynek. Wrócę tam jak najprędzej.

Piotr Wach
Zaczarowana ''Mykowa Góra''.
Szukaliśmy co roku spokojnego miejsca na wypoczynek. Po kilku latach urlopowej wędrówki odnaleźliśmy Magiczne miejsce ''Mykową Górę'' pośród drzew i zieleni z sezonowymi warzywami z ogródka na talerzu w towarzystwie czarujących gospodarzy, którzy mają Magiczny i kojący wpływ na ludzi. Spędziliśmy tam najlepsze wakacje.
Na pewno wrócimy tam w tym roku. Polecamy wszystkim którzy kochają przyrodę, zwierzęta i ciszę.
Mireczko Ściskamy Cię i Do zobaczenia.
Małgorzata i Piotr z Krakowa.

Jolanta Prusakiewicz
Bajeczne miejsce i to pyszne jedzenie Eko bez nawozów.

Mietek Wierzbicki
Bardzo interesująca lokalizacja na urlop - jest wszystko co potrzeba. Teren ogrodzony więc bezpiecznie dla dzieci (jest mały plac zabaw). Sklep ze wszystkim - 50 m. Jezioro Ostrzyckie z kąpieliskiem - 2200 m szosą. Bardzo miła Właścicielka. Sympatyczny pies Dino szczególnie dla dzieci. Szczerze polecamy!

Agnieszka Kaszuba
Na magicznej Mykowej Gorze w Ostrzycach na Kaszubach jest wszytko, co potrzeba by odpocząć, nabrać sił do działania i wyostrzyć apetyt na życie. Mira- pogodna gospodyni przyciąga osoby twórcze, sama pełna pomysłów inspiruje. Okolica jest piękna, z góry roztaczają się cudne widoki; łąk i pól, gdzie często bywają bociany i żurawie. Jest cicho, wokół ogród pełen kwiatów i krzewów. Niedaleko jezioro, w którym można pływać i plaża. Odpoczynek gwarantowany.

Kasia Bakalarska
Jest tam pięknie!!! Coś Nas tam poprowadziło, ale już teraz wiem dlaczego ?Dziękuję Mireczko za możliwość spędzenia kilku dni w tak cudownym miejscu

Krzysztof Kupiński
Miejsce dla osób, które mają metafizyczną wrażliwość. Czuć tam dobrą energię.

Renata Skelnik Kotlińska
Piękne widoki ...byłam i znam ....Agroturystyka najlepsza na świecie

Anna Ciuksza
Agroturystyka w Mykowej Górze to czysta magia, którą daje natura, ale przede wszystkim Gospodyni Mira, szalona, kreatywna artystka .

Katarzyna Kwaśniewska
Cudowne miejsce,pozdrawiamy.

Magdalena Przesławska
Magiczne miejsce gdzie motyle siadają na rękach a prawdziwki rosną przy drzwiach...pozdrowienia dla Właścicielki i jej Mamy a dla Dino rzucamy daleko piłkę:)

Wojtek Musiał
Tam naprawdę można odpocząć. Bardzo sympatyczna właścicielka. Bardzo urokliwe miejsce.
Okolice zachęcające do wycieczek, spacerów. Widoki zapierające dech w piersiach.

Piotr Wach
Magiczne miejsce ''Mykowa Góra'' pośród drzew i zieleni z sezonowymi warzywami z ogródka na talerzu w towarzystwie czarujących gospodarzy, którzy mają Magiczny i kojący wpływ na ludzi. Polecamy wszystkim którzy kochają przyrodę, zwierzęta i ciszę.

Teresa Jaroszek
Zachęcam wszystkich do odwiedzenia śliczne widoki przemiła gospodyni.

Mark Ben
bardzo urokliwe miejsce :)

Krzysztof Polak
Świetny widok na okolicę, urocza i nietuzinkowa właścicielka, aktywny wypoczynek dla ciała i duszy (m.in. warsztaty malarskie, ezoteryka)

Lukasz Głomski
Super miejsce na odpoczynek! Polecam wszystkim.

Joasia
Serdecznie polecam. Wspaniale klimatyczne miejsce. Można wypocząć, pozwiedzać okolicę, dobrze i ciekawie zjeść.